Obsługa rachunkowa podmiotów gospodarczych i instytucji – Kraków

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

kpmsis

Kancelaria Podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie Małgorzaty Szaraniec oraz Radomira Szarańca. Spółka jest kontynuatorem tradycji wykonywania usług księgowych zapoczątkowanej przez nas w 1993 roku. Obsługujemy osoby prywatne, różnego rodzaju podmioty gospodarcze oraz instytucje. Siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Krakowie, w województwie małopolskim.

Kancelaria zatrudnia głównie księgowych, ekonomistów oraz specjalistów od prawa podatkowego i ekspertów od spraw podatków, prowadzimy także doradztwo podatkowe. Studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, finansów i prawa podatkowego ukończone przez naszych pracowników to nasz dodatkowy atut.

Korzystając z dostarczanych przez Klienta dokumentów, dokonujemy zapisów zgodnych z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych. Zajmujemy się składaniem w imieniu klientów sprawozdań i deklaracji podatkowych na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Podejmujemy się wykonywania usług rachunkowych, w tym:

  • prowadzenia pełnej księgowości,
  • prowadzenia księgi przychodów i rozchodów,
  • rozliczania podatków osobistych PIT,
  • prowadzenia spraw kadrowo-płacowych.

Udzielamy porad oraz opinii podatkowych i reprezentujemy klientów przed organami podatkowymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług! Wykonujemy kompleksową obsługę rachunkową dla firm. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

NASI KLIENCI

kpmsis
kpmsis

KLIENCI O NAS

Andrzej Bała

Korzystam z usług Kancelarii Podatkowej i chętnie polecę ją innym. Wiedza poparta doświadczeniem widoczna na każdym kroku, rzetelność i terminowość, a także zrozumienie i zaangażowanie.

Zygmunt, Marcin Sienczyło

Ponad dwudziestoletnia współpraca utwierdza nas w przekonaniu, że trafiliśmy na bardzo dobrą firmę obsługującą naszą księgowość.  Kooperacja od początku układała się w miłej atmosferze. Pracownicy Kancelarii zawsze poświęcają swój czas. Komunikacja z Firmą zawsze jest sprawna.

Leszek Krawczyk

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Kancelarię Podatkową jako specjalistów o wysokim poziomie zaangażowania w sprawę. Wiedza Doradców Podatkowych nie raz, nie dwa była pomocna. Doradztwo podatkowe profesjonalne, a co więcej zrozumiałe.. Współpraca układa się sprawnie i w miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczny i cieszy mnie fakt, iż to właśnie Państwu powierzyłem prowadzenie księgowości.

Andrzej Filipczyk

W Kancelarii pracują osoby, dla których nie ma spraw ważnych i ważniejszych, nawet mały problem jest dokładnie analizowany i zawsze znajdują optymalne rozwiązanie. Pani Szaraniec jak i jej personel posiada dużą wiedzę i jest to Jej przewaga nad wieloma kancelariami. Cieszę się, że trafiłem na Kancelarię, bo zawsze są w stanie wytłumaczyć mi zawiłości podatkowe.

kontakt z nami
12 641-07-19
biuro@kpmsis.pl

odwiedź nas
ul. ks. M. Kuczkowskiego 14/14
31-619 Kraków

godziny otwarcia
Pn - Pt 6:30 - 16:30

zostaw kontakt